Jak działamy

Wykonanie kompleksowej kreacji wizerunku to nieprzypadkowy sukces!

Home / Jak działamy

Nasza firma wyróżnia się niekonwencjonalnym podejściem do projektowania. Każdy projekt, który wykonujemy, jest unikalny i wyjątkowy. Od 25 lat specjalizujemy się w kreowaniu kompleksowego wizerunku dla firm oraz marek. Nasza praca obejmuje pełne doradztwo oraz opiekę nad projektem na każdym etapie realizacji.

Nie bez powodu
zaufało nam tak wiele firm

nasze prace portfolio evito
jak działamy - Evito
Jak to robimy?
Brief

Po wypełnieniu briefu analizujemy projekt. Dzięki zrozumieniu Twoich sugestii, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania.

Szukanie

Rozpoczynamy od wstępnej analizy rynku i konkurencji, na którym działa firma. Następnie zgłębiamy jej charakterystykę i wyróżniamy jej mocne strony.

Pomysł

Dla nas najważniejsze są oryginalne i niebanalne pomysły. Przeanalizowanie Twoich potrzeb pozwala nam na wyłonienie najlepszych koncepcji.

Projekt

Bazując na dotychczasowych krokach, przechodzimy do fazy projektowania. Tworzymy efektywne projekty, które są adresowane do grupy odbiorców.

Rozmowy

Przedstawiamy nasze pomysły w postaci projektów i omawiamy je. Twoje sugestie są niezwykle ważne dla osiągnięcia wyznaczonego celu.

Realizacja

Ostatni etap to zakończenie projektu i dopracowanie szczegółów. Powstaje produkt, który przyczyni się do sukcesu Twojej firmy.

Chętnie podejmujemy kreatywne wyzwania i pomagamy zarówno znanym markom, jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku.

Jeśli oczekujesz profesjonalnego efektu dla swojej marki, to ważne jest, aby przebieg samej pracy był na odpowiednim poziomie. Jesteśmy świadomi, że projekty wizerunkowe wymagają dużego zaangażowania, dlatego traktujemy Twój projekt tak, jakby był naszym własnym.

Stwórzmy razem

unikalny wizerunek Twojej marki!

co nas wyróżnia - Evito
Twój sukces
wizerunkowy

jest naszym celem

Co wyróżnia
nasze działanie
Evito
analiza marki

Analiza marki

Na początku analizujemy markę, dla której projektujemy wizerunek. Przygotowujemy odpowiedni brief, aby poznać Twoje oczekiwania i ustalić, jak możemy Ci pomóc. Zbieramy niezbędne informacje potrzebne do określenia kierunku, w którym powinny podążać dalsze prace.

badanie rynku

Badanie rynku

Po zebraniu informacji odnośnie kierunku prac, przystępujemy do badania rynku, na którym działa Twoja marka. Jest to etap kluczowy, bez którego nie jesteśmy w stanie rozpocząć projektowania. Naszym celem jest stworzenie niepowtarzalnej marki, co stanowi dla nas wyzwanie.

projektowanie

Projektowanie

Po dokładnej analizie zebranych informacji, przystępujemy do istotnego etapu, jakim jest szukanie inspiracji i koncepcji. To ważne, abyśmy mieli odpowiednie narzędzia, które pozwolą nam skutecznie przystąpić do projektowania. W tym miejscu przygotowujemy konkretne propozycje, które odpowiadają na wcześniej ustalone wymagania.

prezentacja propozycji

Prezentacja propozycji

Nadszedł czas na przedstawienie przygotowanych przez nasze studio koncepcji wizualnych. Ten etap jest poświęcony na omówienie z Tobą naszych pomysłów i ewentualne wprowadzenie poprawek do zaprezentowanych prac.

końcowa realizacja

Końcowa realizacja

Po zakończeniu prac projektowych i zaakceptowaniu odpowiednich rozwiązań, przystępujemy do dopracowania i finalnego wdrożenia projektu do konkretnych realizacji. Przygotowujemy niezbędne pliki dla ustalonych działań.

Chciałbyś poznać cenę swojego projektu?

Napisz, czekamy na Ciebie…